Nasz występ w pytaniu na śniadanieWystępy na żywo kosztują mnie wiele nerwów. Na szczęście prowadzący Pytanie na Śniadanie potrafią rozładować napięcie!

Prowadzę samochód. Obok siedzi Dorota i mówi. Jak zwykle dużo i na tysiąc tematów. Próbuję złapać kolejny watek, kiedy do Doroty dzwoni telefon. Uff. Mam chwilę, żeby ogarnąć szum informacyjny. Nie na długo... 
- Selim, mamy zaproszenie do Pytania na Śniadanie, ale we dwoje.
- Ja nie mam czasu.
- Ale mamy przyjść we dwoje...
Nie przekonała mnie, ale się zgodziłem. I tak zostałem "wrobiony" w opowiadanie, jak się zapakować na wyjazd rowerowy.

Przed kamerami

Na Woronicza przyjechaliśmy na rowerach. Najpierw makijaż, potem okablowanie i już gotowy na ścięcie idę na plan. Wtedy dopadają nas gospodarze. Łukasz Nowicki zasypuje nas tysiącem pytan, zaczyna żartować i opowiadać o swoich wyprawach rowerowych, a jeździ bardzo dużo. Czuję się spokojniej - wiem, że Łukasz wie o czym mówimy. Za chwilę podchodzi Ida Nowakowska. Dołącza się do żartów, zaczyna zadawać pytania. Rozmowa trwa w najlepsze, kiedy włączają się kamery. 

Nagranie

Kamery nam nie przeszkadzały. Kontynuowaliśmy rozmowę, którą rozpoczęliśmy przed wejściem na wizję. Co mogę powiedzieć - czuję niedosyt, bo bardzo miło spędziłem z prowadzącymi czas. Nasz dialog trzeba było zakończyć po siedmiu minutach, a pozostało jeszcze tyle rzeczy do powiedzenia...

Oto link do nagania:
Komentarze

 1. Potrzebujesz zatrudnić hakera❓ Następnie skontaktuj się z PYTHONAX✅

  Naprawdę niesamowita okazja do skontaktowania się z PYTHONAX polega na tym, że dokonany przez nas Hack nie może zostać namierzony, ponieważ każde nasze zadanie hakowania jest silnie chronione przez naszą zaporę ogniową. To tak, jakby powiedzieć, że jeśli ktoś spróbuje wyśledzić Hack, doprowadzi go do nas i zablokujemy wszystkie jego działania.

    Jesteśmy prawie niewidoczni dla władz od prawie dekady, a jeśli przejdziesz do Google PYTHONAX, tak naprawdę nie o nas wyjdzie, możesz zobaczyć tylko komentarze zrobione przez nas lub o nas.

    Kolejną niesamowitą rzeczą, z której możesz skorzystać przy zatrudnianiu naszych hakerów, jest to, że otrzymujesz Legit i najlepszą usługę hakowania, ponieważ zapewniamy Ci profesjonalnych hakerów, którzy mają specjalizacje w obszarze hakowania.
     Wykonujemy każdego hacka, używając specjalnych narzędzi hakerskich, które otrzymujemy z ciemnej sieci.

     Niektóre z oferowanych przez nas usług hakerskich to:
  ▪️ Hakowanie i klonowanie telefonów ✅
  ▪️Hakowanie komputera ✅
  ▪️ Hakowanie kont e-mail i mediów społecznościowych✅
  ▪️ Odzyskiwanie usuniętych plików✅
  ▪️ Śledzenie i znajdowanie osób ✅
  ▪️Unikanie oszustów✅
  ▪️ Wykrywanie włamań ✅
  ▪️Stealing / Kopiowanie plików i dokumentów z ograniczonych sieci i serwerów ✅
  ▪️Mnożenie Bitcoinów✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy z opcji binarnej ✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy na rynku Forex✅
  ▪️ Odzyskiwanie pieniędzy opcji IQQ
  I wiele więcej......


  Niezależnie od tego, jakiej usługi hakerskiej potrzebujesz, po prostu prześlij nam e-mail na adres e-mail podany poniżej.
  pythonaxhacks@gmail.com
  pythonaxservices@gmail.com

  PYTHONAX.
  2020 © Wszelkie prawa zastrzeżone.

  OdpowiedzUsuń
 2. If you need an effective, efficient, brilliant hacker to spy on your cheating spouse,boyfriend/girlfriend contact HACKINTECHNOLOGY@GMAIL.COM is a reliable hacker who is trustworthy, he helped me to settle bank loans,he also helped me to spy on my ex spouse WhatsApp and I got to know about all his little secrets, thanks to him I am now a free man,contact him and thank me later.

  OdpowiedzUsuń

Publikowanie komentarza

Popularne posty