O mnie

Urodziłem się w Kuwejcie i tam mieszkałem przez pierwsze 17 lat. Przez mniej więcej cały ten czas marzyłem o rowerze. Ale kto jeździ na rowerze w pustynnych upałach. teraz może i znajdą się wariaci, a i sklepy też się znajdą, ale wtedy posiadanie roweru było równie realne co wycieczka na księżyc.Kiedy wybuchła wojna Iracko-Kuwejcka moi rodzice zdecydowali się przeprowadzić do Polski.  Nie wspominam dobrze pierwszych lat po przyjeździe. Musiałem uczyć się polskiego, a to nie jest łatwy język. Na osłodę jednak mogłem podziwiać rowery w sklepach rowerowych. Wiedziałem, że może nie w tej chwili, ale kupię sobie rower. Długo zbierałem pieniądze aż w końcu udało mi się kupić mojego pierwszego górala. Miałem wtedy 20 lat, a w sercu tęsknotę za rodziną która została na Bliskim Wschodzie oraz permanentną depresje z powodu otaczającej mnie szarzyzny.
Kiedy zacząłem jeździć na rowerze wszystko się zmieniło! Poznałem fajnych ludzi, którzy na rowerach zwiedzali różne zakątki Polski. Za ich przykładem sam zacząłem na rowerze odkrywać piękno najpierw Warszawy, a później Polski.
Kilka lat temu poznałem Dorotę z www.alepieknyswiat.pl Opowiedziała mi o swoim bambusowym rowerze. Też zapragnąłem go sobie zbudować. Udało się i teraz wspólnie z Dorotą i naszymi bambusami zwiedzamy świat.
Otworzyłem też mój wymarzony, wytęskniony serwis rowerowy, do którego serdecznie zapraszam!

Komentarze

Popularne posty